OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBJEDNÁVKY
Objednávky přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře, popřípadě telefonicky.

PLATBA:
1. Předem bankovním převodem - poštovné 110 Kč
2. Dobírkou - poštovné+dobírka 140 Kč


EXPEDICE:
Zboží je expedováno do 7 pracovních dnů prostřednictvím DPD

STORNO:
Jestliže zákazník již zaplatil na účet částku za objednávku má možnost stornování (e-mailem či telefonicky) nebo změny objednávky v případě, že se ještě nezačalo s výrobou. Prodávající si vyhrazuje právo stornovat objednávku v případě že zboží není momentálně skladem. V tomto případě je o této situaci zákazník neprodleně informován, kdy je mu sdělen termín nejbližšího možného dodání a taktéž má právo se rozhodnout jestli mu vyhovuje pozdější dodání nebo zažádat o vrácení peněz.

REKLAMACE:
Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou jiný subjekt, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel.

OCHRANA INFORMACÍ:
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).